פילאטיס מכשירים

אימוני פילאטיס מכשירים הם דרך מהנה לבנות כוח גופני כולל בתקופת זמן קצרה יחסית. המכשירים מציעים דרך מצוינת לבנות כוח ויציבות במפרקי הירך, הכתפיים, הגב והליבה. התרגילים מבוצעים תוך התנגדות (קפיצי פילאטיס) כשרמת ההתנגדות מותאמת לכל מתאמן. תוכלו ללמוד כיצד לכוון את עצמת ההתנגדות כדי להתאימה לרמת הכושר שלכם, ותוכלו להגדיל בהדרגה את העומס ככל שיכולתכם תגדל. מגוון התרגילים שניתן לבצע על המכשירים הוא אינסופי. בכל שיעור, תלמדו תרגילים חדשים שיאתגרו את היכולות ואת הקואורדינציה שלכם. כל תלמיד יכול להתאמן ברמה ובקצב המתאימים לו בהנחיית המורה. השיעורים מועברים על ידי אלישבע ושירה. אנו מציעים 4 סוגים שונים של שיעורי מכשירים -  ראו להלן. מחירי שיעורי המכשירים שונים ממחירי שיעורי המזרן הרגילים.

 

:יש בסטודיו שני סוגים של מכשירים: מכשירי ספרינג בורד  ורפורמרים (ראו סרטונים בהמשך

Pilates Springboard:
Pilates Reformer:
אפשרויות שיעורי פילאטיס  מכשירים

Group Machine Pilates classes are smaller than mat classes (up to 8 people in each class) and offer an opportunity for more personal attention from the teacher. We have 6 springboards and 2 reformers - you can choose to work on either piece of equipment. Exercises are performed working against the resistance of the Pilates springs. One of the great benefits of working with Pilates machines is the ability to change the tension to suit each client in each exercise. The variety of exercises is endless so you will learn new exercises each time to challenge your coordination and ability. The machines offer a great way to build strength and stability in the hip joints, shoulders, back and core. Each student can work at their own pace and with the right amount of resistance for them with the guidance of the teacher. Classes are taught by Elisheva and Shira. Machine classes are set at a different price to the regular studio classes.

Group Pilates Machine Classes: (up to 9 people)
IMG_20180523_180338.jpg

שיעורי פילאטיס מכשירים קבוצתיים

הקבוצה בשיעורי פילאטיס מכשירים קטנה מהקבוצה בשיעורי המזרונים (עד 9 אנשים בכל שיעור). יש בסטודיו 6 מכשירי ספרינג בורד ו 3 רפורמרים – והמתאמן יכול לבחור לעבוד על כל אחד מהמכשירים. בשיעור, כל מתאמן מבצע את אותו תרגיל באותו הזמן עם עוצמת ההתנגדות שמתאימה עבורו. המורה מסייע בהתאמת ההתנגדות בזמן השיעור. מחירי שיעורי המכשירים שונים ממחירי שיעורי המזרן הרגילים.

IMG_20180730_194450.png

שיעורי פילאטיס רפורמר חצי פרטיים

מכשיר הרפורמר מציע רפרטואר של אלפי תרגילים שנועדו לחטב ולמתוח את הגוף. כל תרגיל מחייב שימוש בשרירי הליבה כדי לייצב את הגוף, כך שזו דרך מצוינת לחטב ולחזק את שרירי הבטן. בשיעורים חצי פרטיים משתתפים שניים מתאמנים בלבד, והמתאמן מקבל הרגשה של שיעור פרטי במחצית המחיר! תוכלו לשתף את השיעור עם חבר או שנצרף אליכם שותף בסטודיו. השיעורים נקבעים בזמן הנוח לכם. מחיר השיעור: 120 ₪ לאדם.

IMG_20180730_194550.png

שיעורי פילאטיס רפורמר לקבוצה קטנה - 3 אנשים

שיעורי הרפורמר לקבוצה קטנה מתקיימים מספר פעמים בשבוע בסטודיו וכוללים שלושה מתאמנים בלבד בכל שיעור. זוהי דרך חסכונית לעבוד על הרפורמר בסביבה המאפשרת למורה לתת לכם הרבה תשומת לב. אתם יכולים לבחור את התוכנית שלכם ולעבוד על המטרות שלכם במהלך השיעור. מחיר השיעור: 100 ₪ לאדם. ראו את לוח שיעורי מכשירי פילאטיס רפורמר להלן.

IMG_20180516_181549.jpg

שיעורי פילאטיס מכשירים פרטיים

שיעור מכשיר רפורמר פרטי הוא דרך מצוינת לחטב את גופכם או להתאמן לאחר פציעה. תקבלו ניתוח של מצבכם הגופני ותוכנית אישית שתותאם עבורכם. כל השיעור מבוסס על הרגשתך באותו יום ומטרותיך באימון. זוהי בחירה פופולרית בקרב מתאמנים המתחילים באימוני פילאטיס או אלו המתמודדים עם בתוקףיעה, כגון כאבי גב או מתח בצוואר/כתף. מחיר השיעור 250 ₪ או פחות בעסקת חבילה. ראו מחירון להלן.

:לוח שיעורי פילאטיס מכשירים
שיעורים פרטיים או חצי פרטיים  - פילאטיס מכשירים 120  - 250 ₪ לאדם

בזמן נוח לכם. להזמנת השיעור ניתן ליצור קשר עם קייטי אלישבע בטלפון 0523585126 או בדוא"ל info@inspirejerusalem.com.

שיעורי פילאטיס רפורמר (3 אנשים)  :100 ₪ לאדם

(יום ראשון 08:00 - פילאטיס רפורמר עם שירה (נשים בלבד

(יום ראשון 10:00 - פילאטיס רפורמר עם שירה (נשים בלבד

(יום ראשון 17:30 - פילאטיס רפורמר עם קייטי אלישבע (גברים ונשים

(יום שני 16:30 - פילאטיס רפורמר עם קייטי אלישבע (נשים בלבד

(יום שלישי 08:00 - פילאטיס רפורמר עם קייטי אלישבע (נשים בלבד

(יום שלישי 09:00 - פילאטיס רפורמר עם קייטי אלישבע (נשים בלבד

(יום רביעי 09:00 - פילאטיס רפורמר עם קייטי אלישבע (נשים בלבד

(חמישי 8:00 - פילאטיס רפורמר עם שירה (נשים בלבד

(חמישי 17:30 - פילאטיס רפורמר עם קייטי אלישבע (גברים ונשים

שיעורים קבוצתיים – ספרינג בורד ורפורמר (עד 9 אנשים) ראה מחירי אימונים קבוצתיים כאן

יום ראשון 11:00 - קבוצת מכשירים עם אלישבע

יום רביעי 11:30 - קבוצת מכשירים עם אלישבע

יום רביעי 17:15 - קבוצת מכשירים עם אלישבע

יום חמישי 18:00 - קבוצת מכשירים עם אלישבע